SendGrid Newsletter (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
