SendGrid Newsletter (7.x-1.11) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
