SendGrid Newsletter (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Last Name
hr: Prezime

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
