SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Delete
de: Löschen

en: Save
de: Speichern

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: API key
de: API-Key

en: List ID
de: Listen-ID

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: List Name
de: Listenname

en: Add new list
de: Eine neue Liste hinzufügen
