SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Delete
es: Eliminar

en: Save
es: Guardar

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: API key
es: Clave del API

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
