SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Save
et: Salvesta

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: No content available.
et: Sisu puudub.
