SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: API key
id: Kunci API

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
