SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
no: E-post

en: Delete
no: Slett

en: Save
no: Lagre

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.
