SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: API key
pl: Klucz API

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
