SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Save
ro: Salvare

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: API key
ro: Cheia API

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
