SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: API key
sk: API kľúč

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
