SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Save
sv: Spara

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
