SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు
