SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Save
hu: Mentés

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: API key
hu: API kulcs

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: List Name
hu: Lista neve

en: Add new list
hu: Új lista hozzáadása
