SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Save
is: Vista

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Last Name
is: Eftirnafn
