SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Save
pt: Salvar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: API key
pt: Chave da API

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Thank you for subscribing.
pt: Obrigado por se inscrever.
