SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Save
pt: Guardar

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: API key
pt: Chave API

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
