SendGrid Newsletter (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
