SendGrid Newsletter (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: API key
vi: khóa API

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
