SendGrid Newsletter (7.x-1.9) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
