SendGrid Newsletter (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: API key
nl: API-sleutel

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
