SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Save
ca: Desa

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Thank you for subscribing.
ca: Gràcies per subscriure't.
