SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Save
da: Gem

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: API key
da: API-nøgle

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
