SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Save
fi: Tallenna

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
