SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Delete
fr: Supprimer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: API key
fr: Clé d'API

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Thank you for subscribing.
fr: Merci de votre inscription.
