SendGrid Newsletter (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Save
gl: Gardar

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
