SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Save
ja: 保存

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Last Name
ja: 姓

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
