SendGrid Newsletter (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: API key
lv: API atslēga

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
