SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Save
oc: Enregistrar

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: API key
oc: Clau API

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
