SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Save
ru: Сохранить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: API key
ru: API-ключ

en: List ID
ru: Номер списка

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Add new list
ru: Добавить новый список рассылки
