SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
