SendGrid Newsletter (7.x-1.13) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: API key
uk: Ключ API

en: List ID
uk: Номер списку

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Add new list
uk: Додати новий список

en: Thank you for subscribing.
uk: Дякуємо за підписку.
