SendinBlue (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Fields
cy: Meysydd

en: Permissions
cy: Hawliau

en: %name has been deleted.
cy: Mae %name wedi cael ei ddileu.
