SendinBlue (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Email
is: Netfang

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Fields
is: Svæði

en: API Key
is: API Lykill

en: Permissions
is: Réttindi

en: %name has been deleted.
is: %name hefur verið eytt.

en: My Account
is: Minn aðgangur
