SendinBlue (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Login
it: Accedi

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: Email
it: E-mail

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Fields
it: Campi

en: Full
it: Completo

en: Messages
it: Messaggi

en: Lists
it: Liste

en: Permissions
it: Permessi

en: %name has been deleted.
it: %name è stato eliminato.

en: My Account
it: Il mio account
