SendinBlue (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Email
ku: ئیمێل

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: %name has been deleted.
ku: %name سڕایەوە.
