SendinBlue (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
