SendinBlue (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
