SendinBlue (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Permissions
ast: Permisos
