SendinBlue (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Email
bn: ইমেইল

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড
