SendinBlue (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Login
cs: Přihlásit se

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Email
cs: E-mail

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Full
cs: Celé

en: Messages
cs: Zprávy

en: Lists
cs: Seznamy

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Form
cs: Formulář

en: Subscription
cs: Přihláška

en: %name has been deleted.
cs: Uživatel %name byl smazán.

en: My Account
cs: Můj účet
