SendinBlue (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: Full
ka: სრული

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Permissions
ka: უფლებები
