SendinBlue (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Email
ro: email

en: Required?
ro: Obligatoriu?

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Contacts
ro: Contacte

en: Fields
ro: Câmpuri

en: API Key
ro: Cheie API

en: Full
ro: Complet

en: Messages
ro: Mesaje

en: Lists
ro: Liste

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Form
ro: Formular

en: %name has been deleted.
ro: %name a fost şters.
