SendinBlue (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Login
sl: Prijava

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Statistics
sl: Statistika

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: %name has been deleted.
sl: Račun %name je bil izbrisan.
