SendinBlue (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: Permissions
be: Правы

en: Form
be: Форма

en: %name has been deleted.
be: %name быў выдалены
