SendinBlue (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: %name has been deleted.
bo: %name་བསུབ་ཟིན།
