SendinBlue (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Statistics
da: Statistik

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Contacts
da: Kontakter

en: Page URL
da: Side URL

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Full
da: Fuld

en: Messages
da: Beskeder

en: Lists
da: Lister

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse

en: Form
da: Formular

en: Subscription
da: Abonnement

en: Campaigns
da: Kampagner

en: %name has been deleted.
da: %name slettet.

en: My Account
da: Min konto

en: The email address is invalid.
da: E-mail-adressen er ugyldig.
