SendinBlue (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Login
hr: Prijava

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Email
hr: E-pošta

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Messages
hr: Poruke

en: Lists
hr: Liste

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: %name has been deleted.
hr: %name je uklonjen.
