SendinBlue (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: %name has been deleted.
hy: %name ջնջված է:
