SendinBlue (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: %name has been deleted.
km: %name ត្រូវ​បាន​លុប ។
